Company Logo

SUKCESY SPORTOWE 2019

      Uczniowie  uczestniczyli w różnego rodzaju zawodach sportowych, zajmując wysokie miejsca na etapie powiatowym i wojewódzkim:

-I miejsce dziewcząt i chłopców w wiosennych biegach przełajowych w Pasłęku;

- wyniki indywidualne w wiosennych biegach przełajowych:  klasy siódme i młodsze:

Wiktor Rusiecki m- ce 1, Daria Kozłowska m- ce 3

- klasy ósme:

Daniel Szeksztełło m- ce 1, Piotr Gruszecki m- ce 2, Natalia Sołowiej m- ce 3

- klasy 3 gimn:

Alicja Piotrowska m- ce 2, Martyna Śluborska m - ce 3, Sebastian Wielgosik m- ce 4

-        Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pasłęku:

300m- Alicja Piotrowska m- ce 1, Alicja Kędzierska m- ce 3, Daniel Szeksztełło m- ce 1

600m- Martyna Śluborska m- ce 3

1000m- Wiktor Rusiecki m- ce 3, Sebastian Wielgosik m- ce 4

skok w dal- Natalia Sołowiej m- ce 1, Maja Pazdziernik m- ce 3, Michał Głębocki m-c e 1

pchnięcie kulą- Paweł Załęski m- ce 1, Maciej Gut m- ce 3

4x 100m-  w składzie: Patrycja Łukasik, Alicja Kędzierska, Weronika Kubala, Alicja Piotrowska m- ce 2.

-        Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Szkolna Liga LA dziewczęta III miejsce drużynowo

-        Igrzyska Młodzieży Szkolnej- wiosenne biegi przełajowe I miejsce drużynowo;

-        Igrzyska dzieci 3bój LA powiat III miejsce drużynowo;

-        Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiat I miejsce ;

-        Powiatowe IMS w unihokeju chł-I miejsce;

-        Wojewódzkie IMS w unihokeju chł-VI miejsce;

-        Wojewódzkie ID w unihokeju chł- I miejsce;

-        Powiatowa Liga LA IMS chł- I miejsce;

-        Powiatowe IMS w piłce nożnej-III miejsce;

-        Powiatowe ID w 4 boju LA chł- III miejsce

-        Powiatowe wiosenne biegi przełajowe chł- I miejsce;

-        Finał Igrzyska Dzieci 4-bój LA dziewcząt powiat-IV miejsce;

-        Finał Igrzyska Dzieci 4-bój LA chłopców powiat- I miejsce;

-        Finał Igrzyska Dzieci 4-bój LA chłopców województwo- IX miejsce

Gratulujemy!!!

Osiągnięcia sportowe Szkoła Podstawowa

                   Drużynowe osiągnięcia sportowe na szczeblu wojewódzkim

                                           rok szkolny 2011/2012

3 miejsce       4-bój la                            chłopcy       Olsztyn          mgr Jan Durka

                                            rok szkolny 2010/2011

1 miejsce      unihokej                            chłopcy       Elbląg            mgr Jan Durka

3 miejsce  sztafetowe biegi przełajowe     chłopcy    Nowe Miasto L.  mgr Jan Durka

                                             rok szkolny 2009/2010

2 miejsce        4-bój la                            chłopcy       Lubawa          mgr Jan Durka

3 miejsce       unihokej                            chłopcy       Elbląg            mgr Jan Durka

                                              rok szkolny 2008/2009

2 miejsce  sztafetowe biegi przełajowe       chłopcy       Biskupiec       mgr Jan Durka

                                               rok szkolny 2007/2008

1 miejsce         4-bój la                             chłopcy       Olsztyn         mgr Jan Durka

                                               rok szkolny 2002/2003

3 miejsce      koszykówka                     dziewczęta      Giżycko      mgr Marek Niewiński

                 Indywidualne osiągnięcia sportowe na szczeblu wojewódzkim

                                                rok szkolny 2011/2012

1 miejsce        bieg na 1000m            Łesyk Szymon           Olsztyn    mgr Jan Durka

2 miejsce        skok w dal                  Łesyk Szymon           Olsztyn    mgr Jan Durka

2 miejsce        wielobój                     Łesyk Szymon           Olszyn      mgr Jan Durka

                                                 rok szkolny 2009/2010

3 miejsce      rzut piłeczką pal.        Wątruk Tomasz            Lubawa    mgr Jan Durka

                                                  rok szkolny 2008/2009

2 miejsce     biegi przełajowe       Tomaszewicz Mateusz      Ełk          mgr Jan Durka

3 miejsce     biegi przelajowe       Wiśniewski Marek   Nowe Miasto L.  mgr Jan Durka

                                                   rok szkolny 2006/2007

1 miejsce     skok w dal              Babul Małgorzata     Olsztyn          mgr Jan Durka

2 miejsce    rzut piłeczką pal.      Babul Malgorzata     Olsztyn           mgr Jan Durka

3 miejsce    biegi przełajowe       Tymicki Adam       Czerwonka        mgr Jan Durka

 Finały Krajowe  -   Mistrzostwa  Polski      

                                               rok szkolny 2011/2012

3 miejsce        bieg na 1000m       ŁESYK SZYMON      Olecko           mgr Jan Durka 

           19 miejsce            4-bój LA    chłopcy              Olecko           mgr Jan Durka

Perlejewski Kacper,Łesyk Szymon,Harasim Sebastian,Owsianikow Maciej,Bocoń Sebastian.

                                                rok szkolny 2010/2011

             8 miejsce             unihokej    chłopcy              Elbląg            mgr Jan Durka

Bułak Dawid,Papiernik Łukasz,Tomaszewicz Mateusz,Wiśniewski Marek,Sawka Marek,Stołycia Bazyl,Lichołat Szymon,Perlejewski Kacper,Owsianikow Maciej.

                                                 rok szkolny 2009/2010

              25 miejsce           4-bój LA    chłopcy               Leszno          mgr Jan Durka

Łesyk Orest,Papiernik Łukasz,Nowaliński Marcin,Wiśniewski Marek,Wątruk Tomasz,Rysiawa Łukasz.

                                                  rok szkolny 2007/2008

               27 miejsce           4-bój LA    chłopcy                Toruń           mgr Jan Durka

Horbal Paweł,Perlejewski Szymon,Tymicki Adam,Papiernik Dawid,Łupiński Marcin,Sowa Marcin

 

 

                                                

                                               

                                         

                                                  

 

 

 

Dzisiaj jest 22 października 2019 Imieniny obchodzą:
Halki, Filipa, Przybysława

eDziennik

Logowanie



Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary