Company Logo

LAWA na Jesiennych Spotkaniach 2015

6 listopada 2015 zespół Lawa i 6 osobowa reprezentacja wokalistek wzięła udział w Konkursie Wokalnym "Jesienna Nuta", który odbył się  w ramach VIII Festiwalu Wokalno - Teatralnego "Jesienne Spotkania" Młynary 2015.

Oto nasze osiągnięcia:

LAWA - I miejsce w kategorii zespoły gimnazjum

Ania Mościcka - I miejsce w kategorii soliści gimnazjum

Alicja Semkiw - II miejsce w kategorii soliści gimnazjum

Kinga Zielińska - Wyróżnienie w kategorii soliści gimnazjum

Bardzo nam miło, że jury doceniło naszą pracę. Zapraszamy wszystkich na nasze kolejne występy!

TEGOROCZNY SKŁAD

Aktualny skład zespołu:

1. Weronika Mazurowska

2. Sandra Smolska

3. Patrycja Pilimon

4. Patrycja Tomaszewicz

5. Anita Kozłowska

6. Ewa Łukasik

7. Patrycja Taube

8. Kinga Zielińska

9. Ola Szwajcar

10. Klaudia Tymicka

11. Ada Lisowska

12. Alicja Semkiw

13. Ania Mościcka

14. Julia Łukaszewicz

15. Paulina Wróbel

16. Natalia Jankowska

17. Asia Borzyńska

18. Piotrek Garbaczewski

Opiekunowie: Anna Kołodziej-Rabiczko i Edyta Wasiluk-Jarosz

Nasz tegoroczny skład ma już za sobą pierwszy występ - podczas Dożynek Gminnych. W tej chwili przygotowujemy oprawę muzyczną na akademię z okazji Dnia Nauczyciela, która odbędzie się w następny wtorek 13 października, przed Dniem Edukacji Narodowej, który jest wolny od zajęć lekcyjnych.

 

O zespole

Zespół LAWA istnieje od 2003 roku. Początkowo działał przy Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynarach, a w jego skład wchodzili wyłącznie uczniowie gimnazjum. Obecnie zespół działa w dwóch sekcjach:

a) starsza grupa liczy 10 osób, są wśród nich uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, młodzież studiująca i pracująca, oraz osoby dorosłe. Głównym kierunkiem rozwoju tej sekcji zespołu jest muzyka religijna. Grupa tworzy oprawę muzyczną wielu uroczystości kościelnych;

b) sekcja młodsza, działająca przy Zespole Szkół w Młynarach, to zwykle około 20-osobowa grupa, która tworzy oprawę muzyczną uroczystości szkolnych, reprezentuje nasze gimnazjum na przeglądach, konkursach, a także podczas imprez na terenie gminy i powiatu.

Repertuar młodszej sekcji zespołu obejmuje piosenki okolicznościowe, popularne w języku polskim i angielskim, oraz poezję śpiewaną. Śpiewamy accapella, z akompaniamentem gitary akustycznej lub klasycznej, bębnów djembe, a także z podkładem muzycznym. Przygotowujemy występy zespołowe oraz solo (całe utwory lub ich partie).

Opiekunkami i instruktorkami zespołu od początku jego istnienia są panie Anna Kołodziej-Rabiczko i Edyta Wasiluk-Jarosz. Zajęcia zwykle odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny lekcyjne.

SKŁAD ZESPOŁU

Obecny skład zespołu LAWA:

Jasiek Radtke, Piotrek Garbaczewski, Ola Jarmałowicz, Ola Szwajcar, Klaudia Tymicka, Laura Szulecka, Ania Mościcka, Alicja Semkiw, Ada Lisowska, Julia Łukaszewicz, Kasia Kolator, Roksana Stołycia, Natalia Jankowska, Paulina Wróbel.

Dzisiaj jest 24 czerwca 2019 Imieniny obchodzą:
Danuta, Emilia, Jan

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary